Wyjątkowa oprawa domowych nalewek

Wyrabianie domowych nalewek stało się ulubionym zajęciem Polaków. Chętnie po nie sięgamy w celach zdrowotnych albo po prostu dla przyjemności. Trunek idealnie nadaje się również jako element poczęstunku dla gości, a podczas większych okazji nalewka sprawdza się jako pyszny prezent od serca. Żaby jednak alkohol prezentował się odpowiednio, potrzebuje właściwej oprawy.

Jeśli goście chętnie sięgają po Twoje nalewki i częstujesz znajomych domowymi wyrobami przy każdej okazji, to znaczy, że znalazłeś swoje powołanie. Jest to również dobra pora, aby Twój domowy alkohol otrzymał bardziej profesjonalną oprawę. Przelewanie nalewek do butelek po wódce to ekonomiczne rozwiązanie, z którego korzysta większość początkujących nalewkarzy, jednak jeśli Twoja produkcja rozwija się i wiesz, że naprawdę masz się czym pochwalić, warto zadbać o odpowiednie zaprezentowanie własnoręcznie wykonanego trunku. Otóż nie ma bardziej smakowitego widoku niż wysokiej jakości nalewka podana w specjalnie dobranej butelce opatrzonej własną etykietą.

Odpowiednie przechowywanie
Zanim zaczniemy przeglądać butelki na nalewki należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym nasz trunek przechowujemy. W sytuacji, gdy jest to regał lub szafa, butelka powinna swobodnie mieścić się między półkami w pozycji pionowej. Warto wybrać zatem taką wysokość, która to umożliwi. Warto tu dodać, że nie powinno przechowywać się nalewek na leżąco.

Jaką butelkę wybrać do domowej nalewki?
Typowe butelki na nalewki odznaczają się charakterystycznym kwadratowym kształtem, ale równie atrakcyjne są butelki przeznaczone na oliwę bądź wino. Możesz również zainwestować w butelkę o opływowej formie, umieszczoną w ozdobnym słomkowym koszu. To dobre rozwiązanie na prezent, do którego wlejesz swoją najlepszą pigwówkę lub orzechówkę. Co do pojemności butelek, ta zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Jeśli sięgasz po nalewkę raczej rzadko, wybierz takie butelki, które pomieszczą 100-250 ml płynu. Ich zaletą jest to, że nie zajmują wiele miejsca, łatwo je przechowasz i nie musisz się martwić, że po otwarciu trunek straci świeżość.

Galeria Łomianki w pełnej okazałości

Galeria Łomianki w pełnej okazałości

Galeria Łomianki to prawdziwy raj, jak z resztą wszystkie galerie handlowe, dla konsumpcjonizmu i zakupowych maniaków. Jednak ta położona nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego galeria w Łomiankach ma do zaoferowania znacznie więcej atrakcji, niż możnaby się spodziewać po galerii handlowej.

Moda

W Galerii Łomianki mamy bogaty pasaż pełen sklepów i lokali usługowych, w których można zrobić zakupy każdego rodzaju – spożywcze, odzieżowe i inne. Z łatwością zadbamy tu o wystrój domu, piękne podwórko i odświeżymy garderobę. Galeria jest przygotowana na każdą grupę wiekową i tak, by każdy mógł być zadowolony w pełni z odwiedzin. Wśród sklepów w Galerii Łomianki znajdziemy między innymi: Reserved, Promod, Mohito, Orsay, Calzedonia, H&M i więcej. W galerii można nabyć nie tylko ubrania, ale także różne akcesoria i dodatki, np. biżuterię w sklepach pokroju Jubitom lub W. Kruk.
W Galerii Łomianki zyskujemy również niepowtarzalną możliwość wybrania się na indywidualne zakupy ze znaną stylistką, Gosią Marszałek. Żadna inna galeria nie oferuje takiej możliwości, lecz ilość miejsc jest tutaj ograniczona i obowiązują zapisy na https://galerialomianki.pl. To idealna opcja dla osób, które chcą łatwo i w pełni profesjonalnie odmienić swój wygląd oraz garderobę.

Uroda

Czymże byłaby galeria handlowa bez wyboru drogerii kosmetycznych? W Galerii Łomianki znajdziemy zarówno popularne sieciówki i luksusowe sklepy firmowe z branży kosmetycznej. Możemy wybierać z Yves Rocher, Sephory lub Hebe albo skorzystać z pomocy doświadczonych sprzedawców i wizażystów w małych punktach markowych, jak Inglot. Zawsze możemy liczyć na pomoc obsługi i ciekawe promocje.

Przyjemności

Ostatnią opcją, jaką oferuje galeria jest oczywiście obfita część gastronomiczna. W Galerii Łomianki wybór restauracji, barów i urokliwych kawiarenek mamy spory i ciekawy. Po udanych zakupach i dobrej zabawie można wyskoczyć na pyszną kawę oraz ciastko lub zjeść szybki i smaczny obiad.