Organizacja wydarzeń – firma Szok

Organizacja wydarzeń to duża odpowiedzialność oraz wiele pracy, by efekt końcowy spełniał oczekiwania gości, sponsorów i samych organizatorów. Wiele firm zajmuje się świadczeniem usług z zakresu organizacji imprez i wydarzeń różnego rodzaju. Jedną z takich firm jest Szok, która zapewnia kompleksowe usługi z zakresu organizacji wydarzeń z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz nowoczesnych technologii.
Multimedia i sprzęty
Sprzęt na wydarzenia dobrze jest wypożyczyć, szczególnie, gdy jesteśmy przekonani o jednorazowym użytku. Profesjonalni organizatorzy zapewnią niezbędne sprzęty audiowizualne, nagłośnienie, multimedia, kamery, światła. Możemy liczyć na sprzęt do efektów specjalnych, miksery, głośniki, ekrany, tablice, ekrany LED oraz sprzęt do streamowania wydarzenia.
Promocja
Promowanie wydarzeń jest bardzo ważne, jeżeli zależy nam na zgromadzeniu odpowiedniej ilości gości oraz rozgłosie. Dobrze wypromowane wydarzenie przestaje być niszowe i odnosi większy sukces, mogąc liczyć na kolejne edycje z coraz większym rozmachem. Profesjonaliści z firmy organizującej wydarzenia zapewnią plakaty, ulotki, gadżety z porządnie zredagowaną treścią i zaprojektowanym elegancko wyglądem. Poprowadzą za nas odpowiednio przemyślaną kampanię promocyjną z działaniami na portalach internetowych i społecznościowych.
Firma zajmie się także transmisją wydarzenia oraz przygotowaniem filmów promocyjnych i relacjonujących przebieg wydarzenia. W ofercie firmy Szok są filmy 360 stopni, filmy z powietrz oraz transmisje online i wiele więcej.
Organizacja
Firma Szok zapewnia organizację od podstaw na najwyższym poziomie, gdyż dostosowuje ofertę do potrzeb i budżetu klientów. Oferuje usługi profesjonalistów w dziedzinie prowadzenia imprez różnego rodzaju – konferansjerzy poprowadzą dla nas niezapomniane show oraz z pełną powagą wczują się w klimat oficjalnych spotkań i wielkich wydarzeń.
Brak niezbędnego wyposażenia w wybranym lokalu? To nie problem, ponieważ firma Szok wypożycza stoły, krzesła i inne meble eventowe oraz zapewnia pełną obsługę sprzętu – dostarczenie, rozłożenie i zabranie.
Potrzebny catering? Firma zorganizuje właściwy dla upodobań klientów i gości poczęstunek, który podbije serca (a raczej podniebienia) zgromadzonych na wydarzeniu uczestników.
Więcej informacji o usługach i organizacji wydarzeń znajdziemy na stronie www.szok.biz.

Uwaga na błędy przy instalacji elektrycznej

Energia elektryczna jest jednym z najważniejszych domowych mediów, bez którego trudno wyobrazić sobie życie codzienne. Bez prądu nie ma światła, rozrywki, narzędzia pracy, często ogrzewania, a nawet wody, jeżeli korzystamy z własnej studni i hydroforu. Widać więc, że instalacja elektryczna obejmuje cały dom i ten rozbudowany system jest konieczny. Należy więc uważać przy dokładnym planowaniu i wykonaniu instalacji.

Instalacja elektryczna to część sieci niskiego napięcia, będąca układem przewodów w budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym. Układ ten ma początek na zaciskach wyjściowych wewnętrznej linii zasilającej w złączu, a koniec w gniazdkach wtyczkowych, wypustach oświetleniowych i zainstalowanych na stałe odbiornikach energii elektrycznej. Instalacja dostarcza energię elektryczną bądź sygnały elektryczne do odbiorników. Wszystko powinno zatem działać bez zarzutu, dlatego ważne jest, aby zlecić wykonanie instalacji doświadczonemu elektrykowi, jak np. http://elektrykwkrakowie.com.pl/

Za mało gniazd
Ograniczona ilość gniazd w pomieszczeniach to popularny błąd nawet w nowych domach. Efektem jest niewygoda i plątanina przedłużaczy. Problem ten jest szczególnie mocno odczuwany w kuchni. Otóż wykorzystujemy tu wiele sprzętów, których z czasem przybywa. Te pracujące stale, jak lodówka czy zmywarka, powinny mieć własne, wydzielone gniazda. Używamy też różnych sprzętów „dorywczo”, jak toster, ekspres do kawy, mikser czy suszarka do owoców. Podwójne gniazda nad blatem zaplanowane przynajmniej co 1,5 m rozwiążą problem. Tam, gdzie najpewniej postawimy ekspres lub mikrofalówkę, warto jeszcze dodać kilka.

Za mało punktów oświetleniowych
W domach najczęściej pomieszczenia są większe niż w mieszkaniach w bloku. Należy o tym pamiętać planując oświetlenie. Jeden żyrandol umieszczony centralnie wystarczał wcześniej w mieszkaniu w sypialni 10 m2, w dwa razy większej już nie. Takie rozwiązanie nie sprawdzi się jednak w 30-metrowym salonie. Z tego powodu, kiedy budynek już stoi, ale nie ma jeszcze instalacji elektrycznej, warto skonfrontować jej projekt z rzeczywistością i planowanym sposobem zagospodarowania przez nas wnętrz. Możemy zaznaczyć kredą na podłodze i ścianach, gdzie staną większe meble i sprzęty, a gdzie znajdą się łączniki oświetleniowe i gniazda. Dopiero potem widać, co można jeszcze poprawić.